Lexus popt up in Knokke

Deze zomer zal je het merk Lexus kunnen bewonderen in de Lexus Experience Lounge (alias een pop-up store) die zijn deuren heeft geopend op de zeedijk in Het Zoute in Knokke-Heist. Je kan er de nieuwste Lexus-modellen ontdekken, het nieuwe toekomstige design van de Lexus-showrooms, een Belgische première, zomerpromoties en meer.
99% van de verkochte Lexus-modellen in België zijn hybride, en onlangs werd de miljoenste hybride Lexus verkocht wereldwijd. Lexus is al sinds 2005 befaamd om zijn 'full hybrid'-technologie. "In tegenstelling tot ‘plug-in hybrides’ moeten ‘full hybrides’ niet worden opgeladen omdat de batterij automatisch wordt opgeladen tijdens het rijden. Het is dus geen verrassing dat ze de hoogste tevredenheidsscores haalt bij onze klanten," zegt Wim Rommel, director Lexus Belgium.
De volgende wagens zullen vanaf nu te bewonderen zijn in de Lexus Experience Lounge:
7 juli tot en met 4 augustus: RC 200t F Sport Line en RX 450h F Sport Line
5 augustus tot en met 16 augustus: LC 500 en GS F
17 augustus tot 2 oktober: IS 300h Dynamic Line en NX 300h Privilege Line
6 tot 9 oktober: LC 500 + LFA
Je kan het gebeuren ook volgen via Facebook (www.facebook.com/lexusexperiencelounge) of via Instagram (www.instagram.com/lexusexperiencelounge).
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]