Lobby bekroont Paul Magnette

Ieder jaar gaat het Waalse magazine Lobby tijdens de Lobby Awards op zoek naar een Leider van het Jaar in het Franstalige gedeelte van ons land. Daarnaast bekroont het ook verschillende andere titels, zoals Economisch Leider van het Jaar, Cultureel Leider van het Jaar, Brusselse Leider van het Jaar, Web Leider van het Jaar, en Meest elegante Leider van het jaar. Met de Lobby Awards wil het magazine personalities uit de Franstalige Belgische media met een duidelijke visie en boodschap voor de samenleving in de bloemetjes zetten, met als doel hun sociale en communicatieve expertise te benadrukken.
Dit jaar koos de jury van de Lobby Awards de Waalse politicus Paul Magnette (PS) op nummer één als Leider van het Jaar. Olympisch atlete Nafissatou Thiam volgde hem op met een mooie tweede plaats en advocaat-strafpleiter Jean-Philippe Mayence eindigde als derde. Pierre Rion (Business Angel) werd dan weer bekroond tot Economisch Leider van het Jaar. Ministers van Cultuur Alda Greoli en Sven Gatz gingen aan de haal met een gedeelde eerste plaats voor Cultureel Leider van het Jaar.
In de jury zetelden onder meer Laurent Brihay (Press Club Brussels Europe), Dorian de Meeûs (www.lalibre.be), François Didisheim (Edition Ventures), Amid Faljaoui (Trends-Tendances), François Heureux (RTBF/Viva Bruxelles) en Anouk Van Gestel (Marie-Claire).
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]