Moneyou daagt jongeren uit

Gepassioneerde IT-studenten met een visie op de bankwereld van morgen kunnen zich nog tot en met 21 juni inschrijven voor de Future Banking Bootcamp in Amsterdam. Begeleid door IT- en business consultants van Moneyou en Info Support ontdekken ze gedurende vier dagen de nieuwste technologieën uit de fintech sector, met als ultieme doel de bankapplicatie van de toekomst te ontwikkelen. Ook Belgische studenten kunnen zich inschrijven.
Het team met het beste concept wordt gekozen door een professionele jury, waarin onder andere de CEO van Moneyou, Liesbeth Rigter, zetelt. De winnaars ontvangen een prijs van €15.000, waarmee ze hun applicatie effectief kunnen ontwikkelen. Alsof dat nog niet genoeg is, mogen ze in oktober 2017 hun case presenteren tijdens de befaamde World Summit AI in Amsterdam.
Met deze bootcamp wil Moneyou, samen met ACE Venture Lab en Info Support, jong talent betrekken bij de ontwikkeling van de financiële wereld en hen stimuleren om actief mee te denken over innovatieve vormen van bankieren.
CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]