New Kid in Town: Renée Baeten

"Mijn leven lang heb ik altijd veel willen doen, wat het maken van keuzes niet altijd eenvoudig maakte. De ene dag was ik vastberaden dierenarts te worden, de volgende droomde ik van een carrière als rechter, psycholoog, ondernemer of kunstenaar. Ik wilde van alles een beetje. Variatie en uitdaging zijn dan ook dingen waar ik dagelijks naar op zoek ben.
Uiteindelijk koos ik voor een opleiding internationaal ondernemen, een brede economische richting met de focus op innovatie en ondernemerschap. Tijdens mijn studie liep ik een allround stage bij productiehuis Caviar, waar ik voor het eerst de dynamiek van het bedrijfsleven binnen de creatieve sector ontdekte.
Na mijn afstuderen begon ik bij Caviar als productieassistent, waar ik nauw samenwerkte met producers aan projecten als Geldwolven, F*** You Very Very Much en Noise. Deze eerste werkervaring bevestigde mijn wens om bij een bedrijf te werken dat creatieve producten levert en dit met impact.
Nu, als 26-jarige enthousiasteling ben ik gestart bij VML als client executive. Deel uitmaken van het creatieve proces in een organiserende en communicatieve rol doet me dan ook meteen thuis voelen. De afgelopen maanden heb ik veel bijgeleerd, dit mede dankzij een enthousiast en ondersteunend team!"
Renée Baeten – Client Executive @ VML
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]