Nieuw imec.istart-fonds steunt start-ups

Imec, bekend als onderzoeks- en innovatiecentrum op het vlak van nano-elektronica en digitale technologie, kondigde een nieuwe samenwerking met de Vlaamse Regering, ING, BNP Paribas Fortis, Telenet en de Cronos Groep aan voor de oprichting van het imec.istart Investeringsfonds. Het fonds – goed voor een totaalbedrag van 12,5 miljoen euro voor de volgende vijf jaar – ondersteunt digitale innovatie en digitaal ondernemerschap in Vlaanderen en is het grootste in zijn soort voor pre-seed-investeringen.
Het imec.istart-fonds biedt Vlaamse tech-ondernemers een initiële investering van 50.000 euro om hen te helpen bij het opstarten van hun bedrijf. En de meest veelbelovende start-ups krijgen potentieel zelfs een bijkomende financiële ondersteuning – in de vorm van 20.000 tot 100.000 euro aan extra pre-seed-financiering en nog intensievere ondersteuning bij het uitbouwen van hun onderneming dankzij imec.livinglab-trajecten, prototyping en doorgedreven leiderschapscoaching.
Het imec.istart-incubatieprogramma werd in de zomer van 2011 gelanceerd en ondersteunt vandaag al meer dan 120 Vlaamse tech-start-ups. In 2015 werd het programma door UBI Global gelabeld als een Top University Business Accelerator. Het nieuwe imec.istart-fonds zal voor vijf jaar lopen (2017-2012).

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Digital Creative Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]


