Blockchain Creatives liet recent de paasklokken luiden voor Nieuw-Zuid, de nieuwe stadsuitbreiding in Antwerpen die nog steeds in volle ontwikkeling is.
Blockchain Creatives bedacht voor Triple Living eerder een valentijncampagne voor Nieuw-Zuid. Nu zijn ze terug met een paasactie, wederom op social media.
De toon en het thema van een campagne mogen luchtig en speels zijn, zolang de boodschap maar relevant blijft, vindt Frank Van de Vijver van Blockchain Creatives: "Ik heb een hekel aan 'gratuite creatieve spielerei'. In dit geval zetten we het groenaspect van Nieuw Zuid in de verf. En ook het feit dat je er een subliem uitzicht hebt: zowel aan de kant van 't stad als aan de kant van het prachtig aangelegde park. De campagne zorgt op die manier voor merkaanwezigheid en creëert sympathie voor het merk."



Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]