Op IKEA België en Ogilvy Social.Lab kan je rekenen

Het leven wordt steeds duurder. Daar kunnen we niet meer omheen. Steeds meer gaan we op zoek naar betaalbare oplossingen zonder in te boeten op comfort en kwaliteit. Als expert op het gebied van toegankelijke en kwalitatieve woninginrichting wil IKEA België alle huishoudens bijstaan voor een beter leven thuis ongeacht de omstandigheden. Daarom zet ze samen met Ogilvy Social.Lab een reeks praktische én uiterst betaalbare producten in de kijker.
De hoofdrolspelers in de 360°-campagne? Een assortiment van kwalitatieve producten die iedereen wel kent. Stuk voor stuk aan een betaalbare prijs onder of rond 10 euro én stuk voor stuk producten die een geschikte oplossing kunnen bieden voor de kleinste, de meest banale, en tegelijk o zo herkenbare uitdagingen van het dagelijkse leven. Een ludiek voorbeeld uit de campagne is een ISTAD-herbruikbaar plastic zakje, zodat je je niet te missen serie kan blijven bingewatchen, zelfs tijdens het douchen. En dit is slechts een van de vele betaalbare woonoplossingen die IKEA biedt. Voor deze campagne ontwikkelde Ogilvy Social.Lab het creatieve platform en de contentstrategie en werkte ook samen met Mindshare de mediastrategie uit. Voor de productie van de TVC werd beroep gedaan op CZAR Brussel en regisseur Joe Vanhoutteghem.
De campagne werd op 19 januari gelanceerd in België en Luxemburg en zal onder andere te zien zijn in de bioscoop, op televisie, out of home, print en op sociale media.
Credits
Client:
IKEA Belgium – Grégory Bauduin, Peter Jongert, Kaat Van Noten, Aline Driesen, Céline Smidts
Agency: Ogilvy Social.Lab
Account team: Caroline Charles, Joke Ratiau
Executive Creative Director: Willem Van den Hoof
Creatives: Massimo De Pascale, Francois Massinon, Clementine Bailly, Pieter Decanniere, Liesbet Van Noten, Willem Van den Hoof
Agency Producer: Dominique Turnbull
Motion/design: Xavier Vanderplancke, Anne Debruyne
Print production:
Strategy: Alex Hardouin, Caitlin McRobbie, Spandana Komanduri
Media: Léopold Lannoy, Iman Muzira-Makenga
Extern:
Production Company: Czar Brussels
Director: Joe Vanhoutteghem
DOP: Lieven Van Baelen
Executive Producer: Lander Engels
Photography: Dirk Leunis
Design: Bieke Damen, Annick Oth
Media: Mindshare: Amélie Cavenaile, Sabine Loewenstein, François Delmeire
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]