Qualifio opent deuren voor 8 nieuwe medewerkers

Qualifio, gespecialiseerd in software voor interactieve marketing en datacollectie, groeit door en dat leidde tot de aanwerving van acht nieuwe medewerkers. De kersverse talenten zijn inmiddels werkzaam binnen de sales-, marketing- en designafdelingen op de kantoren in Parijs, Amsterdam, Madrid, Gent en Louvain-La-Neuve.

Camille Renaudin
In het salesteam verwelkomt Qualifio zes nieuwe collega's om de acquisitie en het management van klanten te versterken. Camille Renaudin (Parijs) vervult de rol van Lead CSM Brands. Met meer dan zes jaar ervaring in het opbouwen en onderhouden van duurzame klantrelaties bij bedrijven zoals SPLIO en Content Square, sluit zij zich aan bij Qualifio om het team verder te helpen met het ontwikkelen van nieuwe processen voor klantondersteuning.

Pablo Gomez
Pablo Gomez De Castro (Madrid) en Sofie Dewyn (Gent) zijn aan de slag gegaan als Customer Success Managers. Met vier jaar ervaring versterken Sofie en Pablo de verkoopteams in Spanje en België. Hun missie? Een optimale klantbeleving creëren door onder meer de spil te zijn tussen de klantvraag en productontwikkeling. Ze identificeren trends, ontwikkelingen en behoeften en spelen daar zo goed mogelijk op in.

Sofie Dewyn
Ravish Sitaldin (Amsterdam), Thierry Do (Parijs) en Laura Martinez Mata (Madrid) houden zich als Sales Development Representatives bezig met het werven van nieuwe klanten.

Ravish Sitaldin

Thierry Do

Laura Martinez Mata
In Louvain-La-Neuve, het hoofdkantoor van Qualifio, zetten twee nieuwe medewerkers hun eerste stappen. Laureline Van Daele werkt er sinds kort als Web Designer en helpt het designteam met het behalen van hun doelen. Estelle Van de Velde voegt zich als Content Manager bij het marketingteam. Met meer dan drie jaar ervaring op het gebied van SEO en digitale marketing, waaronder bij Trainline, brengt Estelle veel expertise in huis. Ze zal zich met name richten op het proces van creëren, beheren en publiceren van content.

Laureline Van Daele

Estelle Van de Velde
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]