Quiz met Brightfish voor Make a Wish

- 05/12/2024
- Eldorado, Humbeek
Voor de allereerste keer in de geschiedenis brengt Brightfish de beste, slimste en meest sympathieke mensen uit de media samen voor een plezante, traditionele avond vol pubquiz-entertainment met media, reclame, films, algemene kennis.
"Waarom we dit doen? Omdat we allemaal fan zijn van een gezellige quiz-avond en van de kans om het tegen collega's van andere media-agency's, creatieve bureaus of zelfs adverteerders op te nemen in een strijd van algemene kennis en media-expertise. (We voorzien ook een prijs voor grootste eet- en drinkploeg, dus no worries)," klinkt het.
Inschrijven kost 60 euro per team. Een team bestaat uit minimaal 4 en maximaal 5 deelnemers. Alle opbrengsten van die avond gaan integraal naar de Make a Wish Foundation. Inschrijven kan hier.

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

Account executive - Cartel Agency
At Cartel Agency, we believe strong communication starts with strong connections. Between people, […]




