Shoe Discount wordt Bristol

Retailketens Bristol en Shoe Discount bestonden tot voor kort naast elkaar in de Benelux. Euro Shoe Group (ESG), het moederbedrijf van de ketens wilde één sterk merk creëren voor Nederland, België en Luxemburg. Brandhome werd gevraagd om de renaming en de rebranding van deze ‘value for money’-merken op zich te nemen. Brandhome dacht de strategie mee uit, was verantwoordelijk voor de creatieve uitwerking én de pr rondom de presentatie van de renaming en rebranding.
Pieter Van Den Keybus van Brandhome: “We hebben dit traject van het begin tot het eind doorlopen met ESG. De ambitie binnen het bedrijf, de motivatie van haar medewerkers en de goede samenwerking met ons team zorgde voor een project dat gladjes is verlopen. De rood-witte huisstijl past bij de uitstraling van Bristol nieuwe stijl. De pay-off ‘Er zit een beetje Bristol in iedereen!’ staat voor het brede aanbod van de keten en de laagdrempeligheid van het merk.”

Brandhome is een communicatiebureau dat werkt volgens een unieke en effectieve methodiek om merken te bouwen, de Brandhome method®. Het communicatiebureau stelt zich onder andere tot doel om kennis over merken constant te vergroten.

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

