SII Belgium (ex-Uniway) werfde recent een aantal nieuwe talenten aan die het bedrijf zullen ondersteunen.
Benjamien Schmitt nam bij SII Belgium een nieuwe uitdaging aan, waar hij als team lead E-commerce & digital marketing het e-commerce team leidt. Met zijn ervaring als project manager bij PHPro en online sales coordinator bij Thomas Cook heeft hij de juiste insteek voor e-commerce projecten bij SII Belgium.

Benjamien Schmitt
Joris Van Haegenberg sloot zich recentelijk ook aan bij het e-commerce team van SII Belgium als Hybris consultant met een sterke focus op functionele analyses. Hij deed ervaring op bij marktleiders in DIY zoals Brico en Maxeda DIY Group.

Joris Van Haegenberg
Aurélien Vandervelden zocht en vond een nieuwe uitdaging bij SII Belgium als business analist voor e-commerce. Hij deed ervaring op als project manager e-commerce bij Veritas.

Aurélien Vandervelden
Marc Coen is ook een nieuwe aanwinst en werd aangeworven voor de rol als accountmanager. Dankzij zijn sterk accountmanagement parcours (Cap Gemini, IBM, Xerox e.a) zal hij het commerciële team van SII Belgium versterken.

Marc Coen
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]