SodaStream lanceert Push for Better-campagne

SodaStream lanceert een nieuwe campagne in België: Push for Better. Deze campagne is speciaal voor de Benelux ontwikkeld in samenwerking met Brand Articulations uit Amsterdam. Met de campagne wil SodaStream haar positie in de Belgische markt versterken. Het merk speelt in op de trend waarbij mensen duurzamer willen leven door kleine gedragsveranderingen in hoe ze consumeren.
"Deze campagne inspireert mensen om hun kraantjeswater net dat tikkeltje spannender te maken door het toevoegen van bubbels en smaak," zegt Jan Beckers, marketing director van SodaStream Benelux. "Push for Better betekent dat consumenten niet alleen betere keuzes maken voor zichzelf, maar ook voor onze planeet. Met één simpele druk op de knop kunnen consumenten thuis genieten van hun favoriete bruisende drankjes én verminderen ze hun verbruik van plastic flessen voor eenmalig gebruik."
Boyd Coyner, oprichter van Brand Articulations, voegt toe: "We zijn erg enthousiast over de mogelijkheid om dit iconische merk een fris strategisch en creatief perspectief te bieden. We hopen het bewustzijn te vergroten over de transformerende krachten van dit innovatieve en duurzame merk."
SodaStream lanceert de nieuwe campagne op maandag 14 augustus via televisie (VTM, SBS, RTL), sociale media en andere digitale platformen.
Credits
Brand Articulations – Boyd Coyner
Productie – HALAL
Andreas Pasvantis – Director
Ronald Koetzier – Tabletop Director
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]