Carrefour, officiële sponsor van de Rode Duivels, heeft op de vooravond van het Europees Kampioenschap in Frankrijk een wel héél speciale verrassing in petto voor voetbalfans. Carrefour geeft namelijk de eerste en enige 'Rode Duivels'-kickers weg. Het project, bedacht door Publicis Brussel, was meer dan een jaar in ontwikkeling.
De Rode Duivels werden tijdens een zeldzaam bezoek in België gescand in 3D door 3D-techneut Mark Florquin. Vervolgens werden ze één voor één in 3D gemodelleerd en omgezet tot kickerspelers. Daarna begon de zoektocht naar het juiste materiaal om de Rode Duivels mee te printen in 3D: stevig genoeg om de strafste kickerstoten te doorstaan - en in een zo hoog mogelijke resolutie.
Het resultaat: elf levensechte Rode Duivels om mee te spelen. De tegenstander? Dat wordt de winnaar van de 'Play with the Belgian Red Devils'-wedstrijd. Hij of zij wordt samen met tien vrienden in 3D gescand, gemodelleerd en toegevoegd aan de kicker. Om het unieke exemplaar te winnen, moet je de uitkomst van alle matchen van de Rode Duivels op het EK zo juist mogelijk raden.
De wedstrijd begon op maandag 6 juni en eindigt zodra de Rode Duivels het EK winnen... of uitgeschakeld worden. Wie straks tegen de Rode Duivels mag spelen? Er is maar één tafel. En er kan maar één winnaar zijn.
Credits
Creative Directors: Tom Berth, Geert De Rocker
Digital Creative Director: Naïm Baddich
Copywriter: Maarten De Maayer
Art Director: Daniel Van den Broucke
Agency Producer: Publicis Brussels
Digital Producer: Tanguy De Kelver
Account Director: Nathalie Tavernier
Junior Account: Alyson van der Linden
Web Development: Social Lab
3D Wizard: Mark Florquin
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]