In een splinternieuwe multichannel campagne voor Car-Pass blikt Square terug op de uiteenlopende levens van tweedehandswagens. Elke tweedehandswagen heeft geleefd. Dankzij de Car-Pass ontdek je z’n verleden: dat is het nieuwe concept voor een langetermijncampagne, bedacht in samenwerking met senior creatives Stijn Gansemans en Paul Popelier. Daarmee is het bureau er alweer in geslaagd de Car-Pass saga verder te zetten met een nieuwe insight en een creatieve doorvertaling in film, op radio en online, en dat voor de komende jaren.
"Wat ooit begon in 2009 met de achteruitrijdende rode Volvo, groeide uit tot een sterke saga die ons merk campagne na campagne meer bekendheid geeft," zegt Michel Peelman, CEO van Car-Pass. "Ook in deze nieuwe film speelt onze rode Volvo weer een speciale rol."
Car-Pass zorgt sinds zijn ontstaan voor de bescherming van de koper en voor een eerlijke handel in de sector van de occasievoertuigen. Dat doet Car-Pass door fraude met de kilometerteller te bestrijden. In 2019 werd het verplichte document uitgebreid met Euronorm, CO2-uitstoot, keuring na ongeval en terugroepacties. Begin 2024 zal daar verplicht ook nog de onderhoudshistoriek van elke tweedehandswagen bijkomen.
"Onderzoek wees uit dat je de Car-Pass campagnes voldoende emotioneel moet laden om bekendheid én impact te scoren bij het publiek," zegt Kris van Hest van Square. "Met deze nieuwe campagne leggen we weer een nieuwe emotionele laag op het reeds sterke merk.’"
De nationale campagne is gestart op 6 november.
Car-Pass / Credits
Brand Car-Pass
CEO Michel Peelman
Agency Square
Account Director Sigrid Claerhout
Managing Director Kris van Hest
Creatives Stijn Gansemans, Paul Popelier
Media Agency UM
Film Production Cy Landvogel
Executive Producer Yannick Verdonck
Producer Amélie Van Campen
Assistant Producer Sarah Rastelli
Film Director Greg Hackett
Director of Photography Edouard Le Grelle
Post Production Glenn Renard
Editor Glenn Renard, Tim Swaby
Grading Company3, Simon Bourne
Music Production Sonhouse
VFX Digital Golum
Radio Production Cy R.A.F., La Vita E Media
Copywriter FR Paul Servaes
Digital Production Adsomenoise
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]