Sinds 1 juni zendt de Vlaamse kinderzender Studio 100 ook programma's in Wallonië uit. Studio 100 TV biedt entertainment voor jong én nostalgie voor oud. Met swingende muziekclips, prachtige shows, straffe films en vooral een hele lading succesreeksen van Studio 100-figuren zoals Bumba, Lutin, Plop, Fred & Samson, Pat le Pirate, Blinky Bill, Big & Betsy, Pipi Langkous, Niels Holgerson, Maya, Vic, Heidi en nog vele andere.
Studio - 'cent' - TV zal in Franstalig België gratis te bekijken zijn via het basisaanbod van Proximus op kanaal 143. De zender richt zich op de 0 tem 12 jarigen met als kerndoelgroep de 4 tem 9 jarigen. Maar uiteraard ook op de mama's en de papa's. Er wordt 7 dagen op 7 uitgezonden, gedurende 24 uur per dag, met elke weekdag een nieuw contentblok tussen 15u30-19u00.
Dat Studio 100 zijn content nu ook nationaal kan aanbieden, is in ieder geval goed nieuws voor alle adverteerders die hun producten graag in onze beide landsdelen in de kijker willen zetten. Het SBS-aanbod in het zuiden wordt hierdoor sterker.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]