Superlab krijgt er twee straffe madammen bij

Het designbureau Superlab is aan het groeien. Het afgelopen jaar tekende Superlab contracten met onder meer Isabel Group, Eurofins, Ketnet, Infrabel en Brussels Philharmonic. Om deze groeispurt te ondersteunen heeft Superlab de afgelopen maanden twee nieuwe designers in dienst genomen.
Lies Pauwels is sinds oktober vorig jaar deel van het team als UX/UI designer. Ze verdiende haar sporen bij Boondoggle, waar ze drie jaar lang werk leverde voor klanten als Moneyou, Interpolis, Argenta en Delhaize.
Hanne Schoolmeesters is lid van het Superlab-team sinds 16 maart. De laatste drie jaar was ze aan de slag bij Antenno voor klanten als Agentschap Innoveren & Ondernemen, Eurofins en Vinçotte. Ze combineert haar interface design-skills met een passie voor branding.
Account Manager - D|M&S
Account Manager in Antwerpen Account Manager D|M&S Antwerpen D|M&S is een toonaangevend communicatiebureau […]
Creatieve Content Creator - D|M&S
Creatieve Content Creator in Antwerpen Wij zijn op zoek naar een creatieve Content […]
Account Executive - VRT en meer lokale media
Wil jij samen een maatschappelijk verschil maken in media? Werk je graag met […]
Accountmanager Creative Partnerships - VRT
Wil jij de juiste partners verbinden met de mooiste projecten voor maximale impact? […]