Productiehuis Uncle Bob verwelkomt Kim Fransen, die zich vanuit haar tv-ervaring vooral zal bezighouden met productie van online videoprojecten, branded content en tv-spots. Kim Fransen studeerde communicatiewetenschappen aan de Universiteit Antwerpen en behaalde een master in Filmstudies en Visuele Cultuur. Na haar studies kon ze meteen aan de slag bij het interne productiehuis van SBS Belgium, waar ze twee jaar werkte aan programma’s zoals Singl3s, Komen Eten en Chez Piet.
Daarna ging ze achtereenvolgens aan de slag bij Zodiak Belgium en Warner Bros Belgium als producer voor TV-programma’s zoals So You Think You Can Dance, Hoeveel Ben Je Waard, De Buurtpolitie, De Perfecte Vakantie, Met Vier in Bed en vele andere. Tijdens haar laatste opdracht werkte ze bij Pretpraters aan het nieuwe panelprogramma van Philippe Geubels dat in Nederland en België in het voorjaar op televisie komt. In de 6,5 jaar dat ze in het televisielandschap werkt heeft ze ook 1,5 jaar voor Sanoma Belgium gewerkt als producer voor de online video’s van Libelle Lekker. Haar ervaring zal zeker van pas komen bij Uncle Bob om aan de groeiende vraag naar kwalitatieve online videofilms tegemoet te komen.
Uncle Bob werd in 2015 opgericht door Leen Van den Brande en Johan Delissen als productiehuis voor film- en fotoprojecten voor reclamebureaus en adverteerders.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]