Var, Lucy en YoungDogs lanceren The Var Puppy Prize

Awards / News

The Var Puppy Prize is een intitiatief van Var, de reclameregie van VRT. Samen met YoungDogs wil Var voortaan jaarlijks jong reclametalent aanmoedigen en ondersteunen. De briefing van deze eerste editie focust op radio. Omdat dit medium al zo lang bestaat, wordt wel eens vergeten hoe krachtig radio is. Aan het jonge talent om de sterktes van radioreclame te bezingen met... radioreclame.

Voor deze pitch krijgt de ‘Verdict Night’ wel een heel speciale invulling: 

  • De top 3 zal bekend gemaakt worden via de socials van YoungDogs en krijgt tickets om de Creative Belgium Awards bij te wonen.
  • Het winnende team zal aangekondigd worden ON STAGE tijdens de Creative Belgium Awards op vrijdag 3 juni en mag daarbij de VAR Puppy Prize in ontvangst nemen. 
  • Het winnende team mag hun eigen radiospot opnemen bij Sonhouse.

De briefing vindt plaats op maandag 9 mei in de kantoren van Lucy om 19u. Alle jonge creatieven zijn er hartelijk welkom, want het is hun laatste kans om met de YoungDogs mee te gaan naar Cannes Lions 2022.