W+K Amsterdam mag Jupiler promoten

Jupiler - van AB InBev - blijft Belgisch bier, maar de komende tijd staat het Amsterdamse bureau Wieden+Kennedy Amsterdam in voor de campagnes van Belgiës populairste bier in Nederland én België, zo melden onze collega's van Adformatie.
Wieden+Kennedy Amsterdam is met name benoemd tot lead agency voor Jupiler. De eerste campagne start in 2017. Blake Harrop, managing director bij Wieden+Kennedy, in Adformatie: "Jupiler is al nummer 1 in de Belgische markt, een markt die wereldwijd beroemd is om bier. Het merk heeft de unieke kans om een leidende rol aan te nemen binnen zijn categorie. We zijn verheugd dat AB Inbev ons heeft gekozen om hiermee aan de slag te gaan."
De stap komt niet helemaal uit de lucht vallen. Internationaal werkt AB InBev al langer samen met vestigingen van Wieden+Kennedy. Zo is W+K New York het lead agency voor Bud Light, een ander biermerk van 's werelds grootste bierbrouwer. Ook andere merken van AB InBev horen al thuis bij W+K. In België is het FamousGrey dat Jupiler moet afstaan aan W+K.
Account Manager - D|M&S
Account Manager in Antwerpen Account Manager D|M&S Antwerpen D|M&S is een toonaangevend communicatiebureau […]
Creatieve Content Creator - D|M&S
Creatieve Content Creator in Antwerpen Wij zijn op zoek naar een creatieve Content […]
Account Executive - VRT en meer lokale media
Wil jij samen een maatschappelijk verschil maken in media? Werk je graag met […]
Accountmanager Creative Partnerships - VRT
Wil jij de juiste partners verbinden met de mooiste projecten voor maximale impact? […]