Zet op die Rode Neus

Eén op de vijf jongeren krijgt te maken met psychische problemen. Meer dan de helft van deze jongeren praat hier met niemand over. Om het probleem bespreekbaar te maken en het taboe verder te doorbreken, organiseren VTM, Qmusic en Belfius een tweede editie van de Rode Neuzen Dag. Met grappige acties en de verkoop van Rode Neuzen vragen ze aandacht vragen voor het probleem en zamelen ze geld in om jongeren te helpen. Onder het motto 'Het scheelt als je deelt' roepen de drie mensen op om geld in te zamelen voor het goede doel. Ze voeren campagne op tv en radio om het thema aan te kaarten. De benefiet wordt afgesloten met een grote show op radio en tv op zaterdag 3 december 2016.
"Vorig jaar hebben we een belangrijke stap gezet door van een psychisch probleem een 'rodeneuzenprobleem' te maken," zegt Tijl Sacré, Creative Manager Sales van MEDIALAAN. "We hebben er mee voor gezorgd dat jongeren het konden benoemen en maakten het hierdoor bespreekbaar. Een belangrijke stap is gezet, maar het is nog niet genoeg. Wij gaan er met veel goesting terug tegenaan. We hopen dat wij niet alleen, maar ook onze partners, het belang hiervan inzien en dat we allemaal een Rode Neus opzetten voor deze jongeren."
Dit jaar is er niet één, maar zijn er vijf verschillende Rode Neuzen: Jack-A-Hoy, Professor Sniff,DJ Niësto, Ha-Choo en Snotte Belle. Ook u kunt deze campagne steunen: Koop een Rode Neus in een kantoor van Belfius of vanaf 3 oktober in één van de andere verkooppunten. U kunt u ook zélf een ludieke actie op poten zetten met collega's, vrienden of familie. Registreer ze dan op deze link - waar nu al meer dan 100 geregistreerde acties terug te vinden zijn. Daar vindt u ook alle informatie over dit mooie initiatief.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]