
Kunnen oude computermuizen, kapotte joysticks, videogames, versleten elektrische speelgoedauto’s of aftandse smartphones nog een cadeau zijn? Jazeker. Als je ze naar de Kringwinkel brengt, zijn ze een cadeau voor iemand anders. Breng je ze naar het RecyclePunt of recyclagepark, dan zijn ze een geschenk voor de natuur. Een warme, actuele boodschap die centraal staat in de nieuwe campagne van AB voor Recupel.
Het eindejaar en de solden zijn immers de periode bij uitstek om nieuw elektrisch speelgoed, tablets, gsm’s en andere ICT-cadeautjes te kopen. En om de mensen er aan te herinneren dat ze al hun oude elektrospeelgoed beter niet op zolder of in een lade laten liggen. Naar de Kringwinkel ermee of recycleren via Recupel! Recupel zorgt dat al die toestellen met respect voor mens en milieu worden ontmanteld en gerecycleerd. Weinig mensen weten dat Recupel liefst 90% van de materialen recupereert om terug als grondstof voor nieuwe producten te dienen.
Drie korte campagnegolven (radiospots in 3 varianten en dito online ondersteuning via programmatic, affiliate, Gmail ads…) brengen het verhaal tot bij de consument. Opvallende maar logische campagnetiming: vlak na het sinterklaasfeest & het kerstfeest en tijdens de solden.

Account Director - Propaganda
Propaganda Group is een dynamisch reclamebureau met vestigingen in Zaventem, Leuven en Gent. […]

Senior Account Manager - AdSomeNoise
Who we are At AdSomeNoise, we’re on a mission: building the agency of […]

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]




