Bridgeneers haalt zich een nakend tekort aan zitplaatsen op de hals

Het is gezellig druk in de Remytoren te Leuven. Recent begonnen nog eens twee nieuwe Bridgeneers aan hun werkzaamheden bij het sympathieke bureau. Er is zeker plek genoeg om te werken, al morren sommige designers over minder elleboogruimte bij de lunch.
Eline Van den Berghe komt als digital marketeer van het Mechelse Delagoo. Bij Bridgeneers zal ze nauwgezet de recepten van alle campagne scherpzetten. Dat ze ook heel graag zoetigheid bakt, is volgens bronnen ‘louter toeval’.
Daryna Dombik komt oorspronkelijk uit Oekraïne en Cyprus maar woont al meer dan zes jaar in België. In die tijd verdiende ze haar sporen bij MoKa Design en Pixel perfect. Nu gaat ze haar passie voor craft en design toepassen op brandings, illustraties en drukwerk.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]