Bridgeneers haalt zich een nakend tekort aan zitplaatsen op de hals

Het is gezellig druk in de Remytoren te Leuven. Recent begonnen nog eens twee nieuwe Bridgeneers aan hun werkzaamheden bij het sympathieke bureau. Er is zeker plek genoeg om te werken, al morren sommige designers over minder elleboogruimte bij de lunch.
Eline Van den Berghe komt als digital marketeer van het Mechelse Delagoo. Bij Bridgeneers zal ze nauwgezet de recepten van alle campagne scherpzetten. Dat ze ook heel graag zoetigheid bakt, is volgens bronnen ‘louter toeval’.
Daryna Dombik komt oorspronkelijk uit Oekraïne en Cyprus maar woont al meer dan zes jaar in België. In die tijd verdiende ze haar sporen bij MoKa Design en Pixel perfect. Nu gaat ze haar passie voor craft en design toepassen op brandings, illustraties en drukwerk.

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]




