De natives rukken op

'The future of mobiele advertising is native'. Het onderzoek van IHS Technology in opdracht van Facebook Audience Network laat er geen twijfel over bestaan: native advertising heeft de toekomst, ook in de mobiele schermreclame. Zie ook de blogpost van Facebook hierover.
Volgens de onderzoeksresultaten is drie kwart - 75,9% - van alle schermreclame online in 2020 mobiel. De omzet ervan zou tegen dan oplopen tot 84,5 miljard dollar. Exact 63,2% van die mobiele schermreclame op het net zou in 2020 native zijn - wat dan goed is voor 53,4 miljard dollar reclameomzet. De Noord-Amerikaanse spelers zijn op dat vlak het meest actief, gevolgd door Azië, Australië en de Pacific. De reden? Native advertising lijkt tot nader order de oplossing bij uitstek om de negatie en frustratie van consumenten tegenover klassieke bannering te omzeilen.
Facebook Audience Network profileert zich als 's werelds grootste native ad network. Momenteel bestaat exact 50% van de apps van het netwerk in kwestie uit native ads. Het volledige rapport vindt u hieronder.
CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]