De Standaard Solidariteitsprijs voor Lucy en Heren Loebas

De negentiende editie van De Standaard Solidariteitsprijs leverde mooie winnaars op. De Juryprijs ging naar Lucy Agency voor BruZelle, een organisatie die maandverband inzamelt en die gratis en discreet bezorgt aan wie daar in een moeilijke leefsituatie nood aan heeft. Het levert BruZelle drie paginagrote advertenties in De Standaard op.
Eervolle vermeldingen gingen naar Happiness (met een advertentie voor Ouders van Verongelukte Kinderen) en nogmaals Lucy Agency (met een advertentie voor Welzijnszorg).
De Publieksprijs ging naar Heren Loebas, die scoorden met een advertentie voor Tele-Onthaal. ok Tele-Onthaal krijgt drie advertentiepagina's in De Standaard.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]