De Tijd en FamousGrey veranderen uw kijk op de dingen

Na de virtuele editie van vorig jaar keert FinanceAvenue van De Tijd en L’Echo terug naar zijn vertrouwde locatie in Tour & Taxis. Met meer dan 40 standhouders die je wegwijs maken in de wereld van vastgoed, beleggen en personal finance is dit de grootste geldbeurs van België.
Voor de aankondiging bedacht FamousGrey een campagne met een slimme knipoog. In een reeks advertenties zien we telkens hoe u na een bezoek aan Finance Avenue een nieuwe kijk zal hebben op de wereld rondom u.
Een banale koe wordt plots een rendabele investering in biogas en uw grootmoeder ziet u na een bezoek aan Finance Avenue mogelijks als de vruchtgebruiker van uw nieuwe vastgoedinvestering.
FamousGrey brengt deze inzichten treffend in beeld in drie advertenties in de krant en op sociale media die de lezers van De Tijd en L’Echo aanmoedigen om op 20 november naar het event te komen.
Zelf interesse om op één zaterdag te leren hoe u uw geld een boost kunt geven? Schrijf u dan nu gratis in op financeavenue.be.
Credits
Client: Mediafin
Client contacts: Chantal Janssens, Katleen Mertens
Agency: FamousGrey
CD: Peter Ampe
Account director: Marko van Dyck
Account manager: Lies Bernaer
Creative Team: Olaf Meuleman, Johan Van Oeckel, Jan Schoofs, Jonas Caluwé
Senior FR copywriter: Jonathan d’Oultremont, Inès Martinez, Antoine Wellens
Online marketeer: Jonas Sprengers
Soundstudio: FamousGrey Productions
Editor: Sven Vanhee
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]