Het Nederlandse fietsenmerk Di Santo bestaat dit jaar twee jaar en dat moet gevierd worden: met een 10 daagse pop-up shop in Shopping Stadsfeestzaal in Antwerpen.
Sinds 2 jaar maakt het Nederlandse fietsenmerk Di Santo de “Omadrager” opnieuw hip en trendy in Nederland. Voor haar tweede verjaardag opent het merkt een pop-up shop in Shopping Stadsfeestzaal van 5 mei tot en met 13 mei om zo ook het Belgische pupliek warm te maken voor een “Oerdegelijke fiets die langzaam maar zeker opnieuw een absolute must-have aan het worden is,” aldus Alexander Rademakers, CEO van Di Santo Bicycles.
“Stadsfeestzaal bestaat dit jaar 10 jaar en ook dat gaan we in het najaar vieren. We slaan hiervoor de handen in elkaar met de trendy fietsen van Di Santo die hun tweede verjaardag vieren,” aldus Steven Bervoets, centre manager Shopping Stadsfeestzaal.
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]