Di Santo popt up in Antwerpen

Het Nederlandse fietsenmerk Di Santo bestaat dit jaar twee jaar en dat moet gevierd worden: met een 10 daagse pop-up shop in Shopping Stadsfeestzaal in Antwerpen.
Sinds 2 jaar maakt het Nederlandse fietsenmerk Di Santo de “Omadrager” opnieuw hip en trendy in Nederland. Voor haar tweede verjaardag opent het merkt een pop-up shop in Shopping Stadsfeestzaal van 5 mei tot en met 13 mei om zo ook het Belgische pupliek warm te maken voor een “Oerdegelijke fiets die langzaam maar zeker opnieuw een absolute must-have aan het worden is,” aldus Alexander Rademakers, CEO van Di Santo Bicycles.
“Stadsfeestzaal bestaat dit jaar 10 jaar en ook dat gaan we in het najaar vieren. We slaan hiervoor de handen in elkaar met de trendy fietsen van Di Santo die hun tweede verjaardag vieren,” aldus Steven Bervoets, centre manager Shopping Stadsfeestzaal.

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

