(update) We hebben eerder bericht over de Belgische nominaties voor de Epica Awards 2018. Wunderman Antwerp en Happiness maken kans op een Epica Award. Op dag 1 van de jurywerkzaamheden in Amsterdam sleepte ons land alvast een eerste overwinning binnen. Er is namelijk een Gold Epica Award voor Wunderman Antwerp voor MediaMarkt met "Game of Torrents" in de categorie Branded Content - Native Advertising.
Happiness kreeg een Bronze Award voor de campagne “BlindMeters” voor Ouders van Verongelukte Kinderen (OVK) in de categorie Websites.
En ook dit nog: het Nederlandse Wieden+Kennedy Amsterdam behaalde Silver in de categorie Public Relations met een campagne voor Corona en Parley - en Corona is een merk van het Belgisch-Braziliaanse AB InBev.
Ter herinnering: bij de Epica Awards zijn de juryleden enkel journalisten uit de hele wereld – zo is PUB naar aloude traditie ook dit jaar weer vertegenwoordigd in de jury.
Marketing & Communication Manager bij Mediamixer
Wij zijn MediaMixer. Wij mixen media. Wij gaan voor de perfecte blend van […]
Traffic manager bij RCA
Met heel wat creatieve denkers en makers in onze groep, geflankeerd door onder […]
(Key) Account Manager bij Jimmy's
We are hiring! (Key) Account Manager The (key) Account Manager will be responsible […]
Program Manager (English Speaking) bij Wunderman Thompson
Who we are: At Wunderman Thompson we exist to inspire growth for ambitious […]