De Koningin Elisabethwedstrijd organiseert voor de eerste keer een wedstrijd voor cellisten. Dat de prestigieuze muziekwedstrijd na de piano, viool en zang nu ook de cello in de kijker zet, is bijzonder revolutionair. Naar aanleiding van deze primeur en om aan te tonen dat de cello een bijzonder instrument is, lanceerde FamousGrey voor Klara drie nieuwe reclamespots. Hiervoor gingen ze aan de slag met de bekende cellist Benjamin Glorieux.
De Koningin Elisabethwedstrijd is een hele belangrijke wedstrijd voor muzikanten. Om aan te tonen dat deze wedstrijd enorm spannend is maken ze in de reclamespots de vergelijking met een al even spannende sportwedstrijd. Zo krijgen we aan de start van de drie verschillende spots een spannende sportwedstrijd (tennis-, bobslee- en Formule 1-wedstrijd) te zien. Elke spot start met beelden uit een sportwedstrijd waarvan de geluiden eigenlijk geproduceerd worden door een cello. Daarna veranderen deze “sportgeluiden” geleidelijk aan in een muzikaal stuk gespeeld op de cello. Even spannend als de wedstrijd, maar mooier om naar te luisteren!
De tv-spots zijn online te zien en worden op televisie nog uitgezonden tot en met de finale van de Koningin Elisabethwedstrijd op 3 juni.
Credits
Executive Creative Director:
Katrien Bottez
Creative Director, Copywriter:
Iwein Vandevyver
Art Director:
Tom Jacobs
Brand Manager:
Miet Lust
Project Manager:
Marie Van Den Einde
RTV producer:
Loes Fierens
Production Director:
Emily Rammant
Producer:
Annemie Decorte
Regisseur:
Joris Rabijns
Editor:
Joris Rabijns, Sven Vanhee
Sounddesign:
Klankwerk
Production Company:
FamousGrey Productions