Fleur Dam van Pepperworks naar Lewis

Fleur Dam versterkt de rangen van communicatiebureau Lewis. Ze zal er voortaan de digitale lijnen uitzetten en huidige en toekomstige Lewis-klanten ondersteunen bij sociale mediacampagnes en het verbeteren van hun online aanwezigheid.
Fleur Dam verlaat het Leuvense Pepperworks, waar ze verantwoordelijk was voor strategische en sociale mediacampagnes. In haar nieuwe uitdaging als digital marketing manager werkt ze voortaan samen met de Lewis-teams in Antwerpen en Brussel. Ze zal haar schouders zetten onder geïntegreerde campagnes en het digitale luik mee vormgeven. Daarnaast biedt ze organisaties en merken ondersteuning voor hun algemene strategische (online) plannen. Onder meer Vaillant, Bulex en de MTD Group (met Robomow en WOLF-Garten) zullen kunnen rekenen op haar expertise. “Wij zijn heel blij met de ervaring die Fleur toevoegt aan het bestaande Lewis-team” zegt Jeroen Rigole, general manager van Lewis België. “We willen elke klant een service op maat bieden, en de komst van Fleur staat ons toe ons nog meer toe te leggen op een geïntegreerde en digitale aanpak.”
“Ik heb enorm veel zin om bij Lewis aan de slag te gaan om de digitale marketinginspanningen van klanten naar een hoger niveau te brengen. Ik laat me leiden door mijn motto: kwaliteit boven kwantiteit! Social media wordt nog te weinig (of verkeerd) ingezet als mediakanaal; door ‘data driven’ te communiceren naar relevante doelgroepen kunnen we zeer resultaatgericht gaan werken,” zegt Fleur Dam zelf.

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

