Gédéon wint Communicator Award met rebranding VRT 1

Gédéon heeft zeven prijzen gewonnen tijdens de dertigste Communicator Awards (USA), waaronder een award voor zijn werk voor VRT 1.
De Communicator Awards zijn een wereldwijde erkenning van uitmuntendheid, doeltreffendheid en innovatie op alle gebieden van communicatie. Dit jaar sleepte het Franse bureau Gédéon er zeven prijzen in de wacht, waaronder vijf Excellence Awards en twee Distinction Awards.
Eén van de Excellence Awards ging naar de rebranding voor VRT 1 (in de categorie Business to Consumer Campaign). Samen met de naamsverandering veranderde vorig jaar ook de look & feel van de zender, een totaalwerkje van de Franse designstudio.
De andere gewonnen prijzen gingen naar werk voor France 2, Culturebox, TV Monaco, Gulli, RTL AdAlliance en RTL Luxemburg.
CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]