Gents en Campari klinken op de zomer

Crea / News

GentsGents en Campari Benelux verlengen hun strategische en creatieve samenwerking ook dit jaar voor twee A-merken van de groep: Bulldog Gin en Aperol. Na een succesvolle en een tikje gewaagde guerrilla takeover in Antwerpen, blijft Gents het merk Bulldog laden in België via disruptieve, eigenzinnige en smart advertising.

Ook dit jaar vertaalt Gents de uitdagende attitude van het merk naar een hedendaagse en visueel unieke campagne. De eigenzinnige zwart-witte persoonlijkheid is terug te vinden in outdoor posters en een televisiespot. Hierin visualiseert Gents de tweeledigheid van het merk en de tagline ‘Smooth on the inside. Bold on the outside’. De eigenzinnigheid van de fles wordt op een creatieve manier gelinkt aan de zachtheid van de drank binnenin.

Om deze nieuwe campagne te lanceren, creëerde Gents een 5” billboard die je vanaf deze week zal ontdekken op Eén en Canvas. Voor de Belgische markt lanceert Gents een zomercampagne die de awareness en consideration van Aperol zal boosten. Aan de hand van de tagline ‘It starts with Aperol Spritz’ positioneert Gents Aperol als de start en catalysator voor ongedwongen momenten met vrienden.

Met een geïntegreerde strategie die focust op above-the-line advertising, voegt Gents ook een twist toe aan het medialuik door een interactieve en social activatie te integreren. Deze campagne gaat live binnen enkele weken. Meer info hierover zal dan volgen.

Credits:
Client: Campari
Managing Director: Tom Broeckx
Marketing Manager: Tihana Rapic
Marketing Manager a.i.: Pieter Bracke
Senior Brand Manager: Miek Pauwels
Brand Manager: Mélanie Reuliaux
Creative Director: Tim Helsen
Creative Strategist: Sander Vanermen
Account Director: Leen Van der Mijnsbrugge
Account Manager: Magali Deckers
Creatives: Martijn Leenaers, Simon Pertz, Thomas Heylen