Gratis lezen in de taxi

Roularta Media Group en eCab lanceren hun eerste samenwerkingsactie. Roularta Media Group biedt gebruikers van de mobiele applicatie eCab een gratis abonnement op een magazine naar keuze: Knack, Trends of Sport/Voetbalmagazine. De actie start op 8 juni en eindigt op 8 augustus. Iedereen die eCab, de mobiele applicatie van Taxis Verts, downloadt of via eCab een taxi bestelt, zal via e-mail een promotiecode ontvangen. Met deze code kunnen mensen een magazine naar keuze: Knack, Trends, Sport/Voetbalmagazine, tijdens hun taxirit gratis op hun smartphone of tablet lezen.
« Met deze actie willen we de digitale versie van de magazines van Roularta Media Group promoten. Het laat mensen toe om de geoptimaliseerde lay-out voor smartphone en tablet en alle andere functies die het lezen van een digitaal magazine mogelijk maken te ontdekken. We sluiten onze promotieactie af met een exclusief abonnement voor eCab-gebruikers, » zegt Niek Vulsteke, Direct Marketing van Roularta Media Group.
eCab is een mobiele applicatie om officiële taxi’s te reserveren, gratis en beschikbaar in de Apple en de Google Play Store. « Met eCab spelen we in op de evolutie van de consument die steeds meer mobiel wordt. De samenwerking tussen Roularta Media Group en eCab laat ons toe om onze klanten meer comfort en gemak te bieden tijdens het vervoer, » zegt Jean-Michel Courtoy, CEO van Taxis Verts.
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]