Heavent Awards in Cannes populairder dan ooit

144 inzendingen zijn ingezonden door evenementen-, experiëntiële en live marketingbureaus, evenals bedrijven en beurs- en congresorganisatoren voor de Heavent Awards 2018. The Heavent Awards braken vorige records door de 144 inzendingen uit verschillende landen over de hele wereld te ontvangen: Frankrijk, VK, Duitsland, Canada, Italië, Nederland, Noorwegen, Zweden, Zwitserland, Finland, Marokko, Turkije, Slowakije en de VS.
De juryleden worden gekozen uit zakelijke klanten met een functie van Event Communication Director & Manager en productmarketingmanager van bedrijven zoals L'Oreal, Nike, Arkema, Audi, Coca Cola, Shell, Beiersdorf, Continental en Mondelez International. Het organiserende bedrijf We You Group verwacht een publiek van meer dan 1.000 evenementprofessionals voor de ceremonie in het Palais des Festivals de Cannes, dat plaatsvindt tijdens Heavent Meetings.
Heavent Meetings is een evenement- en MICE-vakbeurs (450 exposanten) met gerichte en individuele afspraken, zakelijke lunches en drie netwerkavonden.

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

