Het groene hoekje van sociale media met Charlotte Vandaele en Laura Van De Woestyne

Kiezen voor een groene energieleverancier, overstappen naar een ethische bank of naar de koffiebar met een herbruikbare beker: groene keuzes hebben een grote impact. Dat weten ook content creators Charlotte Vandaele (@charlotte.vandaele) en Laura Van De Woestyne (@laurafromthedesert), die op Instagram en TikTok hun “imperfecte duurzame levensstijl” delen met duizenden volgers.
Charlotte Vandaele en Laura Van De Woestyne (ook halftijds PR-manager bij Two is a Crowd) willen hun volgers inspireren om bewuste ecologische keuzes te maken. “Door op een ongedwongen manier te tonen hoe wij dat doen, willen we onze community’s vooral laten zien hoe het kan, zonder belerend over te komen,” zeggen ze eensgezind.
Tijdens een reis door Azië kreeg Laura Van De Woestyne een wake-upcall: alle mooie ervaringen ten spijt zag ze er ook enorme bergen afval, wat haar inspireerde om zich te verdiepen in sustainability. Het keuzevak Personal Publishing & Branding in het postgraduaat Digital Marketing & Communication gaf haar het duwtje om die kennis online te delen. “Ik wilde een duurzaam leven loskoppelen van het typische geitenwollensokkenimago, maar miste mensen in wie ik me kon herkennen. Daarom besloot ik die herkenbaarheid zelf te creëren,” zegt ze.
(...)
Lees het volledige artikel in het nieuwste papieren PUB Magazine of op pub.be

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

Art Director - Dallas
DALLAS ZOEKT EEN HEEL SLECHTE COPYWRITER Maar echt. Heul slecht. Zo slecht dat […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]




