JCDecaux veertig jaar in Luxemburg met Secondfloor en Sunset Events

Na een succesvolle pitch heeft JCDecaux Luxemburg de bureaus Secondfloor en Sunset Events geselecteerd om de 40-jarige aanwezigheid van het bedrijf in het Groothertogdom Luxemburg te vieren.
Secondfloor heeft een creatieve (D)OOH-campagne ontwikkeld, gericht op zowel B2C als B2B, die de impact en innovatiekracht van JCDecaux en haar merken in Luxemburg gedurende de afgelopen vier decennia onderstreept.
Sunset Events zal een exclusief B2B-evenement organiseren op 17 oktober, waarbij de belangrijkste spelers uit de Luxemburgse reclamemarkt worden samengebracht voor een inspirerende netwerkervaring. Deze strategische samenwerking benadrukt de voortdurende toewijding van JCDecaux aan innovatie en marktleiderschap in de reclame-industrie.
Credits:
Client : JCDecaux
Contacts : V.Colin, J.Delaunoy, T.Houpert, M.Zabala
Agence : secondfloor
Client Lead : Olivier Bialek
CD: Marie-Laure Cliquennois
Creation : R.Erken, Y.Cwajgenbaum
Copy : Y.Cwajgenbaum
Graphic &Motion Design : E.Marchese
CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]