Speciaal voor de vrienden van de betere kazen ontwierpen LDV United en Kazen van bij Ons de ‘Sharing Kaasplank’. De kaasplank die gemaakt is om te delen met je vrienden én op social. De kaasplank is namelijk gemaakt in de 9:16 verhouding, zodat ze perfect in het kader van een Story, Snapchat, Reel of TikTok past.
De kaasplanken werden in samenwerking met Stadshout ontworpen en gemaakt. Bij Stadshout wordt enkel hout gebruikt van bomen die helaas gekapt moesten worden. Hiervan worden mooie producten gemaakt zodat dit hout niet verloren gaat. In de making-of video zie je dan ook Sam die de planken maakt en vervolgens zien we hoe ze perfect in het 9:16 kader passen.
De plank zal te winnen zijn via een social campagne waaraan je kan deelnemen via de kanalen van Kazen van bij Ons maar ook via een aantal influencers zoals Jelle Beeckman, aka The Messy Chef.
Credits
Client: Kazen van bij Ons
Contacts:
Agency: LDV United
Creative Direction: Dries De bruyn
Creation: Manon Penné
Creation: Vivienne Mak
Account Manager: Elien De Beule
Strategy: Lorien Verachtert
Design: Stijn Voeten, Sandra Wullfaert
Production: Niko Caignie, Ian Segal
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]