MCMC springt van vijf naar negen


MICHAEL MAES & MATHIAS ROOSEN
MCMC, gespecialiseerd in sport- & entertainmentmarketing, versterkte zich onlangs met Michaël Maes en Mathias Roosen. Beiden zijn UCLL Sportmarketeer van opleiding, en werken momenteel op de social care van bedrijven. Daarnaast werken ze ook hun sportstages nog af bij respectievelijk voetbalclub OHL en het Belgische bureau SportSpreker.

Ook Martin Gérard, die eerder al verschillende MCMC-klanten leidde binnen sportwedden & digital entertainment, zal o.a. op de (Franstalige) social media van klanten gaan werken.

MARTIN GERARD
Tot slot ging MCMC ook een structurele samenwerking aan met ervaren sportmarketeer van Sportimize om de uitgebreide services voor bwin te versterken. In totaal telt MCMC ondertussen negen medewerkers, waarvan eentje actief in Zwitserland voor o.a. de International Hockey Federation en eerder ook de Belgische Pro Basketball League.

ALEXANDRE DE MEETER

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

