Mobistar goes Black


Mobistar organiseert een exclusief optreden van Black M voor klanten die deel uitmaken van zijn getrouwheidsprogramma ‘Have a nice day'. Het optreden heeft op 23 maart plaats in Le Forum de Liège en omvat een meet & greet met de artiest in de @Mobistar-conceptstore in Luik..
Met ‘Have a nice day’ bedankt Mobistar zijn trouwe klanten door hen te verrassen met leuke evenementen en beloningen, of door hen cinematickets te schenken. Daarnaast organiseert Mobistar exclusieve concerten voor klanten. Eerder gaven Mika, Lady Gaga en Stan Van Samang al zo'n exclusief optreden. Black M trapt het nieuwe concertjaar van Mobistar op gang
Alpha Diallo is een Franse rapper en singer-songwriter met Guineese roots. Het grote publiek kent hem beter onder zijn artiestennaam Black Mesrimes of Black M. Hij groeide op in Parijs en maakte naam als lid van het populaire Franse rap- en hiphopcollectief Sexion d'Assaut. Daarnaast treedt hij zowel solo als met andere artiesten op. Black M goochelt graag met woorden en zijn nummers staan bol van de onomatopeeën. Met zijn grootste hit, 'Sur ma route', scoorde hij zijn eerste nummer 1-hit in Frankrijk en schopte hij het ook tot in de Belgische top 10-hitlijst.

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

