Sinds zondag kan je in Gent en Antwerpen unieke street art gaan bewonderen. Grafisch designer Musketon creëerde in opdracht van verzorgingsmerk AXE kunstwerken waarbij hij groene elementen zoals bomen en planten op een unieke manier combineert met graffiti.
Vlakbij de Vooruit in Gent en in de Leopoldstraat in Antwerpen prijken twee enorme kunstwerken aan de gevel. Grafisch designer Musketon, het alter ego van jonge wolf Bert Dries, werkte vijf volle dagen aan twee verrassende murals. Beide kunstwerken brengen een unieke combinatie van groene elementen, aangevuld met grafische tekeningen door middel van graffiti art. Musketon deed dit naar aanleiding van de lancering van de nieuwe deodorant AXE Fresh Forest & Graffiti. Het gaat hier om twee geuren die op het eerste zicht lijken te clashen, maar in werkelijkheid een uniek parfum vormen.
Het merk, dat ervoor bekend staat om steeds met coolness en humor te communiceren met zijn doelgroep, wil met deze actie niet enkel een kleurrijke vibe brengen in de stad, maar ook jong creatief talent een platform bieden.
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]