Nieuwe talenten bij Havas Media Group

Havas Media Groep groeit en heeft de afgelopen maanden in ons land 10 nieuwe talenten aangeworven. De groep, die sinds deze zomer bestaat uit Havas Media en Arena Media, versterkte al haar afdelingen.
Christophe Durot, Anthony O'Donnell en Wouter Proot (ex-Hi Media) werden aangeworven bij de teams Channel Planning en Account Management van Havas Media. Kenny Leys versterkte het Account Management team van Arena Media.
Julien Dahmoun versterkte Socialyse, de tak van de Groep die gespecialiseerd is in Social Media Marketing & Advertising, als social trader. Het Native-team werd uitgebreid met de komst van Janne Vanhemmens, social content editor.
Daarnaast werden Chantal Vandendranden (ex-Sanoma), Charlotte Vermeulen (ex-OMD) en Jonas Damien aangeworven bij het Publishing-team, dat verantwoordelijk is voor de aankoop van Print & Digital Display. Tot slot vervolledigde Nicolas Burny, Data Scientist, het Data Processing & Forecasting 2MVDC team.
De groep heeft vandaag ongeveer 80 werknemers in dienst in België, een verdubbeling van het personeelsbestand in 5 jaar.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]