Rachid Lamrabat richt blik op nieuwe consument

Vandaag verschijnt het boek ‘Etnomarketing, het vertrouwen van de nieuwe consument’ van etnomarketeer Rachid Lamrabat. Daarin heeft hij het over de migratieachtergrond van consumenten, een evolutie niet genegeerd mag worden, aangezien vorig jaar één op 5 consumenten van vreemde origine was. Maar hoewel zij een koopkrachtige doelgroep vormen, zijn er nog steeds veel bedrijven en organisaties blind voor de opportuniteiten die deze nieuwe consumenten bieden. In dit boek ontdekt u de leefwereld van de nieuwe consumenten, wat ze kunnen betekenen voor uw bedrijf en hoe u ze kan bereiken.
Met ‘Etnomarketing, het vertrouwen van de nieuwe consument’ richt Lamrabat zich tot bedrijfsleiders, academici en politici die de langetermijnstrategie uittekenen voor hun organisatie. Tot de marketeers die deze maatschappij mee vorm willen geven en tot de nieuwsgierigen die durven dromen van een betere wereld.
Meer weten? ‘Etnomarketing, het vertrouwen van de nieuwe consument’ is verkrijgbaar vanaf vandaag 26 januari voor € 29,99.
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]