Recordaantal inschrijvingen voor BOCA

Met 107 inzendingen is de vierde editie van de BOCA nu al de meest succesvolle ooit. Ze komen van maar liefst 32 bureaus en adverteerders.
9 inzendingen extra tegenover het vorige recordjaar 2020. Waardoor de kaap van 100 ingeschreven cases overschreden werd. En meer deelnemende bureaus en adverteerders dan ooit tevoren.
Momenteel zijn de jury’s onder leiding van Jasper van Zandbeek en Bert van Loon bezig met de online jurering. Op 19 oktober volgt een live jurering waarbij de prijzen zullen toegekend worden. Tijden een prestigieuze avond, tegelijkertijd met de Best of Events Awards (BEA) en Best of Activation Awards (BOA) worden deze uitgereikt, en dat op 1 december in de Nekkerhal in Mechelen.
Meer info op www.bestofcontent.be

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

Art Director - Dallas
DALLAS ZOEKT EEN HEEL SLECHTE COPYWRITER Maar echt. Heul slecht. Zo slecht dat […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]





