Renault en Publicis Groupe openen The 29 Minute Restaurant

Renault leidt automobilisten een nieuw elektrisch tijdperk in met nieuwe Renault Megane E-Tech 100% electric: 26 rijhulpsystemen, 220 pk, tot 470 km autonomie én de mogelijkheid om de wagen te snelladen. En dat laatste bracht Publicis Groupe op een verrukkelijk idee voor zijn klant Renault.
In september worden zes gelukkige gasten verwacht in The 29 Minute Restaurant. In de keuken staat Yves Mattagne, de beroemde tweesterrenchef van La Villa Lorraine. Zijn uitdaging? Een gastronomisch 3-gangen menu creëren én opdienen in slechts 29 minuten... vóór de wagen klaar is met snelladen. Zal het hem lukken?
De campagne ging on air op 10 augustus. Wil je kans maken om één van de felbegeerde plaatsen te winnen in The 29 Minute Restaurant? Surf naar deze website.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]