Samsung werkte net het sluitstuk af van de tweede editie van de You Awards. Gedurende de maanden februari en maart lieten duizenden jongeren zich van hun beste kant zien op selfies, foto’s en in GIFs. Een professionele jury koos er 30 finalisten uit en via likes koos het grote publiek daar de zes uiteindelijke winnaars uit.
Deze laatsten mochten zich een dag lang echte topmodellen voelen tijdens een professionele fotoshoot. Ze werden uitgebreid gemaquilleerd, gekapt en gestyled om te kunnen schitteren in de campagne voor de nieuwe Samsung Galaxy A.
Het resultaat zijn opvallende, modieuze beelden op bedjes van trendy emoji’s, een creatie van Leo Burnett. De fiere winnaars zijn te bewonderen op affiches en kunnen zichzelf via Boomerang-kaartjes nog meer in de kijker werken. Bovendien zijn ze nu de trotse eigenaars van een gloednieuwe, gepersonaliseerde Samsung Galaxy A.
Credits
Client : Samsung Belgium
Contacts : Griet Brantegem, Nathalie Demeulemeester, Dieter Reyntjens, Joris Van Aken
Agency : Leo Burnett Brussels
CD : Tom Garcia
Copywriting : Sophie Colens
Art Direction : Isabelle Hubinon
Design: Benoit Germeaux
Managing Partner: Kaat Danneels
Account Director : Jeroen Vernelen
Account Executive : Elodie Pagaud
Art Buyer: Monique Sampermans, Victoire Kaiser
Print Producer: Luc Sneyers
Print Production: Prodigious
Photographer: Joost Joossen
MUA: Kim Printemps
Stylist: Sophie Pillen
Production partner: Alix De Mey, Nina Soccio (Flair)
Digital Marketing Analyst bij Studio100
Studio 100, gevestigd in Schelle, is een bruisend en succesvol bedrijf in familie […]
DIENSTHOOFD ART DIRECTOR bij Stad Genk
Jobomschrijving Als Art Director heb je oog voor detail en zie je ook […]
EXPERT COMMUNICATIEADVISEUR bij Stad Genk
Jobomschrijving Als Expert Communicatieadviseur ben je het eerste aanspreekpunt voor alle marketing- en […]
ART DIRECTOR bij Choco
Als Art Director sta je voor sterke creatieve concepten en prachtige designs, online […]