Sigurd van den Akker verlaat JCDecaux

Na zeventien jaar reclameaffichage in België en Frankrijk beslist Sigurd van den Akker om een sabatperiode in te lassen, waarvan de duur nog onbekend is.
In 2000 begon van den Akker bij INSERT, beter gekend onder de naam Eurybia, waar hij sinds 2001 managing director is. Een van de uitkomsten van de evolutie van Insert was de acquisitie door JCDecaux in april 2013 en de integratie ervan in het displayaanbod. Naast de verantwoordelijkheden voor INSERT was Sigurd van den Akker ook strategic director van MBT (metro tram bus) binnen JCDecaux.
“Ik zal niet direct worden vervangen in mijn functie. Martine Willems (MBT) en Stéphanie Moureaux (INSERT) zullen de sales directors blijven van de respectievelijke BU’s en het vermogensbeheer. INSERT zal geïntegreerd worden in het algehele management van JCDecaux BelgiPe onder de verantwoordelijkheid van Lionel Blaise,” klinkt het bij van den Akker.

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

