Voor de organisatie van haar management day vertrouwde Carrefour België op live communicatiebureau The Oval Office. Voor het eerst werden alle managers van de Hypermarkten Carrefour en Carrefour Markets samengebracht op de management day. Samen maar liefst 800 personen.
Onder het motto #CarrefourTogether werden alle aanwezigen aangespoord om mee te denken over en samen te werken aan de engagementen van elke winkel.


Voor de inhoudelijke invulling werkte The Oval Office nauw samen met de afdeling communicatie en het management van Carrefour, en de management consultants van BeanMachine. Zij zorgden onder meer voor de moderatie, de begeleiding van de workshops en het verwerken van de input van de deelnemers tot enkele concrete actiepunten voor de toekomst.


Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]

Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]




