The Oval Office brengt #CarrefourTogether

Voor de organisatie van haar management day vertrouwde Carrefour België op live communicatiebureau The Oval Office. Voor het eerst werden alle managers van de Hypermarkten Carrefour en Carrefour Markets samengebracht op de management day. Samen maar liefst 800 personen.
Onder het motto #CarrefourTogether werden alle aanwezigen aangespoord om mee te denken over en samen te werken aan de engagementen van elke winkel.


Voor de inhoudelijke invulling werkte The Oval Office nauw samen met de afdeling communicatie en het management van Carrefour, en de management consultants van BeanMachine. Zij zorgden onder meer voor de moderatie, de begeleiding van de workshops en het verwerken van de input van de deelnemers tot enkele concrete actiepunten voor de toekomst.


Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

Account executive - Cartel Agency
At Cartel Agency, we believe strong communication starts with strong connections. Between people, […]

