(update 26 februari) PlayStation en TBWA brachten zaterdag 25 februari Netsky live bij je thuis in virtual reality. Hoezo? Die avond stond Netsky in het Antwerpse Sportpaleis voor zijn grootste optreden tot nu toe. Fans die er zaterdag niet bij konden zijn, hoefden niets te missen. Want Sony Interactive Entertainment Benelux en TBWA brachten het volledige concert in 360° livestreaming via PlayStation VR. Vanop de best mogelijke plaats in de zaal konden fans over heel de wereld voor het eerst via PlayStation VR elke beat, synth line en pyro blast ervaren zoals in het Sportpaleis.
Netsky (Boris Daenen) over dit project: “Ik ben altijd al geïnteresseerd geweest in virtual reality. Het is dus heel spannend om samen te werken met PlayStation om mijn liveshow in het Sportpaleis te livestreamen in 360° op PS VR. We hebben keihard gewerkt om deze show extra speciaal te maken, dus het is geweldig dat we dit kunnen delen met zoveel meer mensen dankzij PS VR."
Het optreden bestond uit een spectaculaire liveshow van Netsky met speciale gasten, verbazingwekkende nieuwe visuals en een topproductie in samenwerking met het Brussels Philharmonic.
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]