Veel Kabaal bij THINKNTALK

THINKNTALK presenteert de nieuwe Vlaamse audiorakkers Koen Baeyens en Greg Scheirlinckx. Jongens die klank op een andere manier aanpakken. Hun manier. Het duo krijgt binnen het bureau de naam Kabaal. En Kabaal is de Vlaamse creatieve cel binnen THINKNTALK. Maar Kabaal staat ook voor een vernieuwende werkwijze.
Koen Baeyens ging na zijn opleiding psychologie en werk met zware gevallen aan de slag in de muziek- en theatersector. Hij groeide uit tot een sound director die een geluidsstudio in vuur en vlam zet. Greg Scheirlinckx is geluidsingenieur met een opleiding aan de PXL Music School van Hasselt. Sinds drie jaar een gevestigde waarde en een gewaardeerde componist bij THINKNTALK. Masterbrein achter The Maybemachine.
Kabaal is een duo jonge wolven met toekomstmuziek. Luister naar hun Audio ID (zie hieronder). Of surf naar Radioschool, gerealiseerd met enkele groten uit het vak. Dit zijn klankwizards die duidelijk maken dat zij buiten de lijnen kleuren. Weten wat geluidscommunicatie vandaag nodig heeft. Hun aanpak staat voor hier ben ik, spontaan en vol ideeën. Plezier beleven. En hop. Niet goed? Opnieuw beginnen.


Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

Art Director - Dallas
DALLAS ZOEKT EEN HEEL SLECHTE COPYWRITER Maar echt. Heul slecht. Zo slecht dat […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]


